Celebrity   »   Telewizja   »   Katarzyna Glinka przed finałem Tańca z gwiazdami

Telewizja

rss

Katarzyna Glinka przed finałem Tańca z gwiazdami

2010.06.07//  L. Kurdycki
Wyraźnie podkreślona talia, zgrabne nogi i pięknie wyprostowana sylwetka. Choć Katarzyna Glinka (33 l.) zawsze była zgrabna, teraz wygląda jak prawdziwa bogini! W rozmowie z Faktem aktorka przyznaje, że to dzięki tańcowi w show "Taniec z gwiazdami" jeszcze piękniej wyrzeźbiła swe ciało. A na dodatek pozbyła się wstydu przed pląsaniem na parkiecie
Katarzyna Glinka - Taniec z gwiazdami
Katarzyna Glinka - Taniec z gwiazdami Katarzyna Glinka w TZG
Katarzyna Glinka - Taniec z gwiazdami

– Taniec ma to do siebie, że rzeźbi sylwetkę – mówi nam Kasia Glinka na tydzień przed wielkim finałem show TVN-u. – Polubiłam taniec, pokonałam swoje słabości, które miałam no i wstyd, który miałam przed tańcem, dlatego wszystkim to polecam bo taniec naprawdę rozwija świetnie całe ciało – dodaje. Widzowie i jury już to dostrzegli. Glinka bowiem czaruje nie tylko swym wdziękiem i pięknym tańcem, ale ciałem właśnie. Czy to w kusych sukienkach, czy eleganckich sukniach wygląda niczym bogini. Wśród widowni, nie ma ani jednego mężczyzny, który by nie wzdychał z wrażenia. A i zazdrośnie spoglądających kobiet nie brakuje.

Katarzyna Glinka - Taniec z gwiazdami Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino
Choć przygoda z tańcem bardzo się Kasi spodobała, aktorka przyznaje szczerze, że nie będzie jej kontynuować. – Nie żałuję, że wystąpiłam w tym programie bo to nowe doświadczenia, fantastyczna praca, poznałam fajnych ludzi. Nie będę jednak tańczyła po programie, ani nie zapiszę się na kurs tańca. Jestem aktorką, a to jest tylko program, w którym wzięłam udział – opowiada nam.

Mimo że już za kilka dni Kasia stoczy wielki bój z Julią Kamińską (22 l.) o kryształową kulę i super samochód, ona stara się nie denerwować. – Oczywiście cały czas ciężko pracujemy. Trudno mi jest się wypowiadać na temat kto wygra, ale tremy nie mam, jak na razie ćwiczę i na tym się skupiam. Staram się nie myśleć jeszcze o finale – dodaje.

Kammel i Niezgoda zatrzymani przez policję!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Piękna modelka w zmysłowej czarnej bieliźnie

Źródło: Fakt.pl Foto: Michał Pieściuk, Rafał Meszka / newspix.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Katarzyna Glinka przed finałem Tańca z gwiazdami

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Celebrity   »   Telewizja   »   Katarzyna Glinka przed finałem Tańca z gwiazdami