Celebrity   »   Telewizja   »   Edyta Górniak nie wystąpi w jednak w TZG?

Telewizja

rss

Edyta Górniak nie wystąpi w jednak w TZG?

2010.07.22//  L. Kurdycki
Trudno dogadać się z Edytą Górniak (38 l.). Temat ten przerobili już nie tylko jej menedżerowie i organizatorzy koncertów, ale też telewizyjni włodarze. Tym razem padło na producentów „Tańca z gwiazdami”. Piosenkarka żąda niebotycznej stawki za występy i nie chce mieć za partnera Rafał Maseraka (26 l.). Bo boi się, że jego dobra passa już się skończyła...
Edyta Górniak w TZG Występ Edyty Górniak...
Edyta Górniak w TZG ...w Tańcu z gwiazdami...
Edyta Górniak w TZG ...pod znakiem zapytania

Pewny jak dotąd udział Górniak w XII edycji show TVN stanął nagle pod wielkim znakiem zapytania. Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, chodzi o pieniądze. O wielkie pieniądze, trzeba dodać, bo Edyta za każdy odcinek show, w którym miałaby pląsać na parkiecie, zażyczyła sobie aż 60 tysięcy złotych!

Te wymagania Edyty Górniak są nie do spełnienia. To kwota, jakiej dotychczas nie zażądał nikt. A co dopiero w dobie kryzysu finansowego. Według naszych informatorów TVN może się zgodzić na stawkę o jedną trzecią mniejszą. I choć 40 tysięcy za odcinek to i tak niewyobrażalne pieniądze, rozmowy z Górniak utkwiły w martwym punkcie.
Edyta Górniak w TZG
Edyta Górniak w TZG
Edyta Górniak w TZG

Organizatorzy programu są za to w stanie pójść gwieździe na rękę w innej ważnej dla niej kwestii. Drugim warunkiem jej udziału w „Tańcu z gwiazdami” jest mianowicie... nietańczenie w parze z Rafałem Maserakiem (26 l.). To dziwne, jeśli weźmie się pod uwagę, że tancerz poprowadził Annę Muchę (30 l.) i Julię Kamińską (23 l.) do wygranych w dwóch ostatnich edycjach programu. Jednak Górniak podobno jest przesądna, a do tego boi się, że widzowie nie dopuszczą do tego, by Maserak znów zatriumfował. A jej zależy na dobrym wyniku.

I tak jak ten kaprys Edyty można zaakceptować, tak negocjacje finansowe mogą doprowadzić do tego, że nie zobaczymy jej w show. A w najlepszym przypadku, że do końca nie będzie wiadomo, czy Górniak zatańczy. Czy dwie strony znajdą w końcu kompromis? Czasu jest coraz mniej!

Z "M jak miłość" do "Tańca z gwiazdami"
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Piękna modelka w zmysłowej czarnej bieliźnie

Źródło: Fakt.pl Foto: Michał Pieściuk, Adrian Stratus / newspix.pl ; Agencja Mazur


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Edyta Górniak nie wystąpi w jednak w TZG?

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  Celebrity   »   Telewizja   »   Edyta Górniak nie wystąpi w jednak w TZG?