Celebrity   »   Telewizja   »   Katarzyna Grochola w półfinale "Tańca z gwiazdami"

Telewizja

rss

Katarzyna Grochola w półfinale "Tańca z gwiazdami"

2010.05.25//  L. Kurdycki
Tego nikt się nie spodziewał! Skazywana na szybką porażkę Katarzyna Grochola (53 l.) przebojem weszła do półfinału "Tańca z gwiazdami". Pisarka, która w ciągu kilku tygodni trwania show TVN przeszła niesamowitą przemianę, nie zamierza na tym poprzestawać

Pierwsze tańce pani Kasi były, delikatnie mówiąc, dość nieporadne. Ale brak techniki nadrabiała fantastycznym humorem, dystansem do samej siebie i bajecznie długimi nogami. Jednak mimo, że show zbliża się już do końca, sympatyczna pisarka wciąż jest w gronie tańczących.

Katarzyna Grochola - Taniec z gwiazdami Katarzyna Grochola wyrosła na czarnego konia...
Katarzyna Grochola - Taniec z gwiazdami ...a raczej klacz
W ostatnią niedzielę Grochola wprawiła w osłupienie niemal wszystkich. Jej tango w parze z Janem Klimentem (36 l.) zostało ocenione na maksymalną ilość punktów, a ona sama nie kryła wzruszenia. Czy pisarka zaczęła już myśleć o wygranej? – Zwycięstwo mnie w ogóle nie interesuje – stanowczo zaprzecza Grochola. – Jeżdżę dobrym samochodem, jestem najlepiej sprzedającą się pisarką w Polsce. Tu chodzi o coś innego!

No właśnie, odkąd Grochola zaczęła robić furorę w „Tańcu z gwiazdami”, coraz więcej kobiet w średnim wieku zaczęło interesować się tańcem. Sukces pisarki z pewnością dał nadzieje innym Polkom, że ich życie może odzyskać dawną intensywność.

– Zmieniamy rzeczywistość – cieszy się pani Kasia. – W tym kraju kobiety po czterdziestce są niewidzialne. Nasza kultura nie jest stworzona dla zabawy, bo to nie wypada. A ja twierdzę, że właśnie wypada! – kończy pani Kasia.


Opania: Aktorstwo to diabelski zawód
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Piękna modelka w zmysłowej czarnej bieliźnie

Źródło: Fakt.pl Foto: Kapif.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Katarzyna Grochola w półfinale "Tańca z gwiazdami"

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale KulturaDo góry  //  Celebrity   »   Telewizja   »   Katarzyna Grochola w półfinale "Tańca z gwiazdami"